zirkonyum-fiyatlari

Zirkonyum Diş Fiyat Aralıkları Ülkelere göre değişmektedir.

Zirkonyum diş fiyatları, yaşadığınız ülkeye, diş hekiminin ve tedaviyi sağlayan diş teknisyeninin deneyimine, taç / dişin boyutuna bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Bununla birlikte, genel olarak, zirkonyumun en pahalı diş tacı türü olduğu doğrudur. Ne yazık ki artan dayanıklılık, doğal görünüm ve biyo uyumluluk bir fiyat etiketi ile geliyor.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki fiyatlar birim başına yaklaşık 1000 $ ve İngiltere’de birim başına £ 600 civarındadır. Lütfen bunun ortalama bir fiyatın kaba bir tahmini olduğuna dikkat edin.

Birden fazla krona ihtiyacınız varsa, tedaviyi almak için yurt dışına seyahat etmeniz ekonomik olabilir. Zirkonyum kronların maliyeti Hindistan’da 200 $ / £ 130, Macaristan’da 450 $ / £ 300, Meksika’da 550 $ / £ 360 civarındadır.

2018 Yılı ZirkonyumFiyatlar KDV Dahil %8
Zirkonyum Kaplama ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç* )  440 TL
Porselen ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç )  375 TL
Laminate Veneer ( Seramik )  950 TL
Kuron Sökümü  95 TL
Geçici Kuron ( Tek diş )  115 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen )  895 TL
Diş Çekimi  120 TL

Kliniğimize gelen hastalarımızın yorumlarını izleyebilir kliniğimiz hakkında ki görüşleri öğrenebilirsiniz.

 


NOT: RÖNTGEN VE MUAYENEMİZ ÜCRETSİZDİR. ÜCRETSİZ OLARAK HEKİM KONTROLÜNDEN GEÇEREK SİZE UYGUN BİR GÜLÜŞ TASARIMI TEDAVİSİNDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Online Randevu İçin Canlı Destekten Yazın veya bizi arayın ya da aklınıza takılan tüm sorularınız için whatsapp destek hattımıza yazın.

Whatsapp destek hattımız ve 7/24 İletişim numaramız ;

 0505 098 81 62

25 Yorumlar “Zirkonyum Diş Fiyatları 2018

    1. Tabi ki değiştirebilirsiniz hekimimiz tarafından detaylı bir muayene den geçmeniz gerekmektedir.

    1. HMerhaba oğuz bey hekim kontrolünden geçtiğiniz de diş hekimi gerrekli fiyat bilgisini verip fiyatta esneklik yapabilir.

  1. Zirkonyun diş konusunda hekiminiz ne kadar tecrubeli ogrenebilirmiyim. Zirkonyum fiyatlari cok pahali diyorlar biraz arastirma yaptim zirkonyum dis fiyatlari gerçekten pahaliymis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir