zirkonyum-dis-fiyati

Zirkonyum Diş fiyatlarına ya da fiyat listesini kontrol edebilirsiniz. Liste 2019 yılına ait olup güncel listedir.

Ziyaretçilerimize ortalama zirkonyum implantları maliyetini sağlamak için, alıntılar isteyerek ve hepsinden önemlisi hasta deneyimlerini toplayan bir araştırma yaptık.

2019 Yılı Zirkonyum Diş Fiyatları KDV Dahil %8
Zirkonyum Kaplama (Metal Ücreti Hariç* )  440 TL
Porselen (Metal Ücreti Hariç )  375 TL
Laminate Veneer ( Seramik )  950 TL
Kuron Söküm  95 TL
Geçici Kuron ( Tek diş )  115 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen )  895 TL
Diş Çekimi  120 TL

NOT: Yukarıda yazılı olan fiyatlar tahmini fiyatlardır, net bir fiyat için hekimimiz tarafından ücretsiz muayene yapılıp fiyat verilebilmektedir.

Aşağıda okuyabileceğiniz fiyat, abutmentin vidaya zaten bağlı olduğu anlamına gelen tek parçalı seramik implant içindir. Ek olarak, tek aşamalı yerleştirme prosedürünü dikkate aldık; Bu durumda hasta, diş hekimini iyileşme süresini beklemeye gerek kalmadan yeni görevliyle birlikte bırakabilir. Açıktır ki , iki aşamalı prosedür zirkonya implantının nihai maliyetini arttırır, çünkü daha fazla randevu gereklidir.

Peki, orada bulduğumuz zirkonya implant maliyeti nedir?

Tek zirkonyum diş implant + bağlı abutment maliyeti = 1640 $.

Abutment (implanta zaten bağlı olduğu için gerekli değildir).

Zirkonyum seramik taç = 550 $.

Toplam maliyet = 2190 ABD doları.

Fiyatı etkileyebilecek faktörler

 • Marka (üretici): Birçok üretici klinik araştırma ve pazarlamaya çok fazla yatırım yapmaktadır, bu yüzden ürün fiyatları diğerlerinden daha pahalıdır. En bilinen ya da pahalı implantları seçmenin sizin için en iyisi olduğu anlamına gelmediğini lütfen unutmayın. Çözülecek duruma göre değişir ve her ikisi de birbirine çok benzer görünse bile diğerlerinden farklıdır.
 • Yerelleştirme : büyük bir şehirde bir ofis kiralamanın veya satın almanın küçük köylerden daha pahalı olduğunu biliyoruz; Çalışanların maaşları, kırsal ülkelere kıyasla şehirlerde daha maliyetlidir. Tüm bu nedenlerden dolayı, çok kalabalık şehirlerde yaşıyorsanız zirkonya implantlarınızın maliyetinin yüksek olacağını düşünebilirsiniz. Yaşadığınız ülke, diş tedavilerinin fiyatını da etkileyebilir. Örneğin: ABD ve İngiltere Meksika veya Macaristan’dan daha pahalıdır.
 • Belirli diş hekimi / cerrah deneyimi , uzmanlık ve popülerlik.
 • Prosedürde kaç uzman bulunur:
 • Ağız cerrahisinin karmaşıklığı .
 • Başlangıç ​​sınavları veya teknik prosedür : X-Işınları, 3D Dentascan veya TC.
 • İmplantı desteklemek için sinüs yüksekliği veya kemik greftleme gibi ek oral prosedürler .

4 Thoughts to “Zirkonyum Diş Fiyatları 2019”

 1. […] Zirkonyum Kaplama diş fiyatlarını merak edenler için bu yazı da bilgilendireceğiz, zirkonyum diş fiyat aralıkları hastaya göre değişim göstermektedir. Zirkonyum diş fiyatlarını sabitlemek mümkün değildir, değişim göstermektedir. […]

 2. […] Zirkonyum diş fiyatlarımızı merak ediyorsanız link e tıklayarak merakınızı […]

 3. Yasin

  zirkonyum diş fiyatların da bir indirim söz konusu oluyor mu

  1. Oral Dent

   Zirkonyum diş fiyatları ağız ve çene yapınıza göre değişmektedir bunun en iyi çözüm yolu net bir fiyat istiyorsanız bir hekime danışmanız olacaktır.

Leave a Comment