Diş Beyazlatma

ileFlor Ağız ve Diş Sağlığı

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma

Diş hekimi tarafından yapılan geleneksel beyazlatma tedavilerinden, diş hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilen hızlı ve etkili beyazlaştırmaya kadar, gülümsemenizi aydınlatmak için doğru beyazlatıcı çözüme sahibiz.

Evde Beyazlatmak

Dişlerinizi beyazlatmanız için mümkün olan şey ise,  evde beyazlatma seti mükemmel bir çözümdür. Yerleştirilecek beyazlatma jeli için kullanılan takılı beyazlatma tepsileri oluşturacağız. Doğru miktarda jel sağlanacak ve size ürünü en iyi nasıl kullanacağınız ve harika bir sonuç elde edeceğiniz konusunda size bilgi vereceğiz.

Beyazlatma tepsileri normal olarak iki ila üç hafta arasında bir günde en az bir saat süreyle giyilir.

İlk birkaç tedaviden sonra etkiyi görmeye başlayacaksınız, bu süreç sonunda elde edilen en dramatik etkilerle.

Gelişmiş Beyazlatma

Beyazlatma tedavisi anında bir sonuç görüyor, dişleriniz bir saatten fazla bir sürede 8 renge kadar beyazlaşıyor.

Güçlü, profesyonel bir güçlü beyazlatıcı ajan kullanarak, dişlerinize benzer jel tipi bir sıvıya sahip olacaksınız, ancak bu tedavi ile beyazlatma sonuçlarını hızlandırmak için mavi bir ışık kullanılır.

Yakınlaştırma ışığı etkinleştirilmiş jel, Zoom ışığı tarafından etkinleştirildiğinde derin lekeleri ve renk solmasını gidermek için dişlere yavaşça nüfuz eden, bilimsel olarak formüle edilmiş, pH dengeli bir Hidrojen Peroksittir. Evde bakım ve özenli bir dokunuşla, beyazınızda ki gülümseme yıllarca ışıldayacak.

Yazar hakkında

Flor Ağız ve Diş Sağlığı administrator

    Bir cevap yazın