Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır

ileFlor Ağız ve Diş Sağlığı

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır

DİŞ BEYAZLATMA ?

Güvenli, hızlı ve ucuz. Dişlerinizi beyazlatmak isterseniz, herhangi bir randevuda bize haber verin. Konuştuğunuzda ve gülümsediğinde ne kadar gösterdiğinize bağlı olarak sadece üst dişlerinizi ya da üst ve altlarınızı hafifletebilirsiniz.

Sadece bir veya iki gün içinde, çamaşır suyu ayakkabısı splint’lerinizi almanız için hazır olacaktır. Net splintlere koyduğunuz özel bir ağartma maddesi sunuyoruz. Günde sadece birkaç saat süren aşınma ile, özel ağartma maddesi kabarcıkları, diş yapısını ya da mevcut diş işlerini hiçbir şekilde değiştirmeden, çok kısa bir süre içinde, emayenizden sıyrılır. Dişleriniz istenen parlaklığa ulaştığında, yeni gülüşünüzü korumak için sadece nadiren tedavi gerekir. Bir sonraki randevunuzda “sonra” fotoğraf çekmek isteriz.

Diş beyazlatma diş rengini düzeltmek için kullanılabilir. Renk değişimleri, lekelenme, yaşlanma veya dişlere kimyasal hasardan kaynaklanabilir. En yeni beyazlatma teknolojisini kullanarak, güzel “parlak” bir gülümseme oluşturmak için güvenli bir yöntem sunabiliriz. Aşırı diş renginin bozulması durumunda, kronlar veya venerler tek seçenek olabilir, ancak beyazlatma tedavilerinin düşük maliyeti nedeniyle, diş beyazlatma neredeyse her zaman sağlam bir denemeye değerdir.

DİŞ BEYAZLATMA NASIL YAPILIR? DİŞ BEYAZLATMANIN TEMEL FAYDALARI

“Donuk” bir gülümseme için, kalıcılığı gideren ve canlı bir gülümseme getiren kalıcı bir çözümdür.
Ağartıcıyı dişlere karşı korumak için özel bir “ağızlık” veya “stent” yapmak için bir izlenim alınır. Materyal, her gece bir veya iki hafta boyunca yaklaşık 3-4 saat süreyle kullanılır ve bu sürenin sonunda belirgin beyazlaşma meydana gelir. Bazı durumlarda, değişim parlaklıktan başka bir şey değildir. Görünüme duyulan güven için ağartma teknolojisi, sararma, yaşlanma veya lekelenmiş dişlerde iyileşme vaat etmemizi sağlar. Çok şiddetli lekeli dişler için, kronlar veya diş kaplamaları daha uygun olabilir.

DİŞ BEYAZLATMA İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Reçetesiz satılan ağartma maddeleri, eczanelerden satın alınabilir. Ancak, bu ürünler diş etlerine ve dişlere zarar verebileceğinden, kullanmamak daha iyidir.

Yazar hakkında

Flor Ağız ve Diş Sağlığı administrator

    Bir cevap yazın