Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları 2018

ileFlor Ağız ve Diş Sağlığı

Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları 2018

ZİRKONYUM DİŞ KAPLAMALARI FİYATLARI NELER

Zirkonyum kaplama diş fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Zirkonyum diş kaplama restorasyonları, biyo-uyumlulukları ve iyi mekanik özellikleri nedeniyle diş hekimliğin de yıllardır başarıyla kullanılmaktadır. Translüsensizliklerinden dolayı zirkonyum çekirdekleri genellikle porselen ile kaplıdır, bu da iki malzeme arasındaki yapışma başarısızlığı nedeniyle restorasyonları daha zayıf hale getirir. Son yıllarda, bu problemi çözmek için dental sektörde tüm seramik zirkon restorasyonları başlatılmıştır. Yonganın ortadan kaldırılmasının yanı sıra, azaltılmış oklüzal boşluk gereksinimi, monolitik zirkonyum restorasyonlarının açık bir avantajı olarak görülmektedir. Bununla birlikte, klinik kullanım için bu nispeten yeni uygulamayı önermek için bilimsel kanıtlara ihtiyaç vardır. Bu mini inceleme, monolitik zirkonyum restorasyonları üzerine güncel bilimsel literatürü tartışmaktadır.

Zirkonyum Diş Fiyat Aralıkları Ülkelere göre değişmektedir.

Zirkonyum diş fiyatları, yaşadığınız ülkeye, diş hekiminin ve tedaviyi sağlayan diş teknisyeninin deneyimine, taç / dişin boyutuna bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Bununla birlikte, genel olarak, zirkonyumun en pahalı diş tacı türü olduğu doğrudur. Ne yazık ki artan dayanıklılık, doğal görünüm ve biyo uyumluluk bir fiyat etiketi ile geliyor.

2018 Yılı ZirkonyumFiyatlarKDV Dahil %8
Zirkonyum Kaplama ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç* ) 440 TL
Porselen ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç ) 375 TL
Laminate Veneer ( Seramik ) 950 TL
Kuron Sökümü 95 TL
Geçici Kuron ( Tek diş ) 115 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen ) 895 TL
Diş Çekimi 120 TL

NOT: Yukarıda yazılı olan fiyatlar tahmini fiyatlardır, net bir fiyat için hekimimiz tarafından ücretsiz muayene yapılıp fiyat verilebilmektedir.

Fiyat Almak İçin Bize Canlı Destekten Yazın veya bizi arayın.

7/24 İletişim

(0212) 347 1003

 

Yazar hakkında

Flor Ağız ve Diş Sağlığı administrator

    Bir cevap yazın