En İyi Elektrikli Diş Fırçaları

ileFlor Ağız ve Diş Sağlığı

En İyi Elektrikli Diş Fırçaları

SEÇİLMİŞ EN İYİ ELEKTRİKLİ DİŞ FIRÇALARI

İyi ağız ve diş hijyeni sağlığınız ve gülüşünüz içindir, dişçi faturalarından bir servet biriktirebilirsiniz. Bir çoğumuz elektrikli diş fırçasının diş uyumun da kalmamıza yardımcı olabileceğini biliyorken, çok farklı fiyat noktalarında bu kadar geniş seçenek yelpazesi ile nereden başlayacağımızı bilmek zordur.

Ne yazık ki, sadece elektriğe geçiş değil; Diş hijyeninizi geliştirmek istiyorsanız, doğru fırçayı almanız önemlidir. Bir çok elektrikli diş fırçası, uzun süre fırçaladığınızı anlatan farklı ayarlar, uygulamalar ve zamanlayıcılar sunar.

Philips Sonicare Diamond Clean: £ 359.99, Amazon Fiyatı

 

 

phillips-elektrikli-dis-fircasi

Çoklu fırçalama ve temizleme modlarıyla birlikte gelen ve bazı harika akıllı özelliklere sahip ciddi bir ekipman parçasıdır. Diş hedeflerinizi kişiselleştirebilir (daha beyaz vb.) Ve ilerlemenizi Sonicare uygulamasıyla takip edebilirsiniz, yani dişlerinizi kendi hızınıza uygun hale getirebilirsiniz. Ayrıca, bir USB seyahat çantası ile birlikte gelir. Bundan bahsetmişken, bunlardan biri size bir tatilin bedeline mal olacak. Pahalı, ama eğer teknolojiye yönelirseniz o zaman iyi bir yatırım.

Oral-B Genius 9000: 150 TL, Amazon Fiyatı

oral-b-genius

Diğer elektrikli diş fırçaları gibi, bu daha az fırça ve daha fazla takım kitine sahiptir. Dört fırça kafasıyla birlikte gelir, altı fırçalama modu vardır (PRO temiz, beyazlatma, diş eti bakımı ve hassas dişler dahil) ve hatta akıllı telefonunuz için de bir tutucuya sahiptir. App fırçalama süreleri ve pozisyonları yönlendirmek için yüz tanıma kullanılan Konum Algılama adlı bir işlevi vardır. Bu oldukça güzel bir fikir, ama uygulama biraz mizaç. Yine de dişlerinizi fırçalamayı çok daha ilginç hale getirir. Ayrıca dişlerinizi fırçalarken ne kadar zor olduğunu ve basıncı ayarlayacağını da bilmenizi sağlar.

Colgate ProClinical 250+: 49,99 TL, Amazon Fiyatı

Genius kadar teknoloji seviyesi ileri düzeyde bir fırça yok; bu fiyatın bir kısmı. Colgate ProClinical 250+ kullanımı oldukça basit ve süper kolay. Colgate Oldukça iyi bir iş çıkardı: dişler kesinlikle elektrikli olmayan bir fırça kullanmaktan daha temiz ve daha pahalı fırçaların övünçlerini sunamasa da, daha az aksesuar olduğu için yanınızda götürmek kolay. Elektrikli diş fırçanızı taşımak için mükemmel seçim.

Git Seyahat Sonic Gezgin: £ 11.99, Amazon Fiyatı

 

go-travel-sonic

Bu, test edilen en ucuz fırçadır ve açıkçası büyük çocuklar için rekabet değildir. Ama iyi küçük bir fırçadır; Bir çanta veya hatta cepte taşınabilir, ucuz bir elektrikli diş fırçası ya da ucuza alabileceğiniz en iyi elektrikli diş fırçaları arasındadır. Eğer bir randevunuz varsa, dişlerinizi fırçalamak için mükemmeldir.

 

Yazar hakkında

Flor Ağız ve Diş Sağlığı administrator

    Bir cevap yazın