Dişler Arası Mesafeyi Kapatma

ileFlor Ağız ve Diş Sağlığı

Dişler Arası Mesafeyi Kapatma

Bir çok insan dişler arasındaki mesafeyi bir problem olarak belirler, diğerleri bunu büyüleyici bulur. Dişler normal şekil ve büyüklükte olduğunda diş telleri  de kullanılır. Mesafeleri minimal dişlerle kapatmak veya kaplamaların yerleştirilmesini seçmek için seramik veya seramik bir taç. İyi bir diş hekimine danışmanız, durumunuzdaki seçenekler ve prosedür tamamlandığında nihayet nasıl görüneceğine dair net bir fikir verecektir.

Hangi yöntemin seçileceği özel duruma bağlıdır. Dişler arasındaki mesafeler ciddiyse ve dişler büyükse, daha büyük bir genişleme tersine estetik etki ile sonuçlanacaktır. Sonra dişler ortodontik tedavileri ile başlanması tavsiye edilir araya geldi ve daha sonra diğer estetik nedenler varsa, bunlar yukarıdaki yöntemlerden herhangi biri ile düzeltilebilir.

Eğer dişler küçük ve aralarındaki mesafeler büyük değildir, bu tercih edilebilir restorasyon minimal delme veya kaplama ile fotopolimer onları. Dişler yeniden renklendiriliyorsa, o zaman tek yol estetik kuronlar koymaktır .

Davanız listelenenlerden birine benziyorsa ve gülüşünüzü değiştirmek istiyorsanız, sorunun nasıl çözüleceğini ve prosedürden sonra nasıl görüneceğinizi öğrenmek için iyi bir diş hekimine danışabilirsiniz .

Yazar hakkında

Flor Ağız ve Diş Sağlığı administrator

    Bir cevap yazın