İstanbul’da Zirkonyum Diş Fiyatları

ileFlor Ağız ve Diş Sağlığı

İstanbul’da Zirkonyum Diş Fiyatları

İstanbul’da ki zirkonyum diş kaplamalarının fiyatlarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Zirkonyum diş fiyatları İstanbul ilin de nasıl oluyor sorusu aklınıza takılmışsa sizlere yardımcı olalım.

Zirkonyum diş fiyatlarını öğrenmeden önce sizlere zirkonyum diş kaplamaları hakkında detaylı olarak bilgiler verelim ve zirkonyum kaplamalarının nasıl olduğunu öğrenin.

ZİRKONYUM DİŞİ TANIYALIM

Zirkonyum dioksit, dokularla tam bir biyolojik uyumluluğa sahiptir, bu nedenle herhangi bir hasta için uygundur. Gücü ile diğer tüm kaplamalar dan üstündür ve kaliteli malzemeye sahiptir.

İnsan faktörünü dışlayan Zirkonyum sayesin de ultra hassas işleme, yapay dişler ideal çene kharvelebit minimum yer almaktadır. Yüzey kullanım seramikleri olarak protezler vardır ve bunlar yoktur.

Zirkonyum tacının ortalama fiyatına alt kısım da ki tablo dan bakabilirsiniz. 

Bugüne kadar, zirkonyum diş kaplamaları estetik, güç ve hizmet ömrünün bir arada en iyi olduğu düşünülmektedir. Metal seramik ile karşılaştırıldığında, bu yapılar iki kat uzun, yani 15-20 yıl boyunca hizmet vermektedir. Bu malzemeden yapılan protezler de dahildir.

zirkonyum-dis-kaplama

zirkonyum-dis-kaplama

Zirkonyum kaplamaları doğal görünümlüdür, zirkonyum çerçeve beyaz renklidir ve geleneksel metalden daha büyük bir ışık geçirgenliğine sahiptir. Bu zirkonyum konstrüksiyonu sayesinde ultraviyole ışınlarında bile her ışıkta kesinlikle doğal görünmektedir. Dokular ile yüksek uyumluluk sağlar, malzeme alerjik belirtilere neden olmaz, tükürük etkisi altında oksitlenmez ve ağız boşluğun da metallerle etkileşmez. Yüksek eğilme mukavemeti vardır. Metal çerçevedeki yapılara kıyasla neredeyse iki kat fazla aşınma direnci sağlar.

Zirkonyum kaplama genellikle iki katmandan oluşur, bir zirkonyum kapağı ve bir seramik kaplama. Bununla birlikte, bazı durumlar da, lateral dişlerin protezleri ile, kronlar tamamen seramik kaplama olmaksızın zirkonyum dan yapılabilir. Bu, astar da ki çatlakların görünümünü önler. Çerçevenin sadece bir tarafında seramik ile kısmen kaplanması da mümkündür. Kronların üretimi ve montajı. İlk randevu sırasında doktor, ağız boşluğunuzu dikkatlice inceleyecek ve dişleri tedavi ederek çürük, pulpitis ve diğer hastalıklar varmı diye kontrol eder. Daha sonra lokal anestezi yapılarak diş hekimi tacın altındaki dişleri öğütür. Hastanın çenelerinden doktor kalıpları çıkarır ve diş laboratuarına gönderir.

Zirkonyum dişi tanıdıysak şimdi sıra İstanbul ilin de ki zirkonyum diş kaplamalarının fiyatlarını öğrenmeye geldi listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Zirkonyum Diş FiyatlarıKDV Dahil %8
Zirkonyum Kaplama ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç* ) 450 TL
Porselen ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç ) 385 TL
Laminate Veneer ( Seramik ) 940 TL
Kuron Sökümü 90 TL
Geçici Kuron ( Tek diş ) 125 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen ) 885 TL
Diş Çekimi 110 TL

WHATSAPP DESTEK HATTIMIZ : 0505 098 81 62 Aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeyin.

Yazar hakkında

Flor Ağız ve Diş Sağlığı administrator

    Bir cevap yazın