Diş Kaplamaları ve Gülüş Tasarımı

Gülüşün hakkında bilinçli misin? Kırık, lekeli veya şekilsiz dişler sizin gülümsemenize engel mi oluyor? Gülüş tasarımı ile daha rahat gülebilirsiniz. Diş kaplamaları, gülümsemenizi değiştirmenize yardımcı olan en basit ve etkili yöntemlerden biridir!

Flor Dent’de, hastalarımızın her birinin gülümsemelerini sevmelerine yardımcı olmak istiyoruz. En iyi şekilde gülüş tasarımı yaparak gülüşünüzün keyfini çıkarmaya hazırsanız, diş kaplamaları aradığınız seçenek olabilir. Basit ve doğal dişler gibi görünmek için tasarlanmış, diş kaplamaları çeşitli diş sorunlarının tedavisinde kullanılır.

Kaplamalarla ilgili en iyi özelliklerden biri, her hastanın gülümsemeleri hakkında hoşlanmadığı şeyleri tam olarak düzeltmek için özelleştirilmesidir. Boşlukları doldurmak, renk bozulmasını önlemek veya yontulmuş veya kırılmış dişleri gizlemek istediğinizde, kaplamalar istediğiniz gülüşünüzü vermenize yardımcı olabilir.

Diş Kaplamaları Nedir?

Diş kaplamaları, şekillerini iyileştirmek için dişlerinize yapışacak ince diş renginde örtülerdir. Onlar çeşitli malzemelerden yapılmış ve bizim Flor Dent hekimleri sizin gülümseme için en uygun seçeneği seçmenize yardımcı olabilir ve gülüş tasarımızı tasarlayabilir.

Diş kaplamalarını dişlerinize uygulama süreci güvenlidir ve sonuç daha dayanıklı bir gülümsemedir. Bir çok hastanın diş hekimlerinin gülüşlerini iyileştirmek için tercih etmelerinin nedenlerinden biri, işlemin orijinal diş yapısının çok azını almasını gerektirmesidir.

Bir diş yontulmuş veya kırılmışsa, kaplamalar tekrar bütününü gösterebilir. Bir diş renksizse ve ağartılamazsa, kaplamalar daha beyaz bir gülümseme verebilir.

GÜLÜŞ TASARIMLARI İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ.