Etiket arşivi gülümseme tasarımı fiyatları 2019

ileFlor Ağız ve Diş Sağlığı

Gülüş (Gülümseme) Tasarımı Fiyatları 2019

Estetik gülüş tasarımı fiyatlarını bilmek istediğinizi bilmekteyiz. Fakat sizleri fiyat konusunda bilgilendirmeden gülüş tasarımı tedavisi nasıl gerçekleşiyor bilgi verelim.

Dişlerin estetik restorasyonunun planlama aşamasında gelecekteki gülüşünüzü görmek artık bir efsane değil, bir gerçekliktir. Bu fırsat diş kliniğimizin uzmanları tarafından sağlanmaktadır.

Estetik diş hekimliği uzmanımız tarafından geliştirilen ve diş hekimlerimiz tarafından başarıyla uygulanan yenilikçi Dijital Gülümseme (Gülüş) Tasarımı (DSD) tekniği , dişlerin şekillendirilmesine, emaye renginin şekillendirilmesine ve hastanın estetik, duygusal ve fonksiyonel ihtiyaçlarına cevap veren bir gülümsemeyi simüle etmesine yardımcı olur. Diş hekiminin bilgisayar tasarımı, sadece restorasyon faaliyetlerinin planlama aşamasında nihai sonucu görmeyi değil, aynı zamanda gelecekteki bir gülümsemeyi denemeyi de sağlar.

gulus-tasarimi-fiyatlari-2020-

gulus-tasarimi-fiyatlari-2020-

Dijital gülüş tasarımı teknolojisi hem doktor hem de hasta için faydalıdır. Diş hekimi terapisti, grafik programları ve fotoğrafların yardımıyla, gelecekteki dişlerin optimal görünümünü öngören yüksek doğrulukla bir restorasyon çalışması planı geliştirir.

Geleceğin “Hollywood gülümsemesi” sahibi, herhangi bir manipülasyondan önce son halini görebilir. Hasta kendi gülüşünü yaratmaya aktif olarak katılır ve onu düzeltebilir. Dişin rengi, şekli, diş büyüklüğü seçerken onun görüşü dikkate alınır. Bu doktor için ve özellikle hasta için çok önemlidir çünkü İkincisi, sonunda dişlerin ne olacağını hayal edemez, istenilen sonuç her zaman sonuncusuna denk gelemez.

Ayrıca, dişlere taşlama ve diğer diş prosedürlerinden önce dişlerin düzenini denemek için eşsiz bir fırsat verilir. Restorasyon tedavisi sadece bir gülümsemenin ön görünümünün tartışılması ve onaylanmasından sonra başlar.

Bilgisayar destekli gülümseme tasarımı yöntemi, diş hekiminin, estetik restorasyon seçeneklerini tartışmak ve istenen sonucu gerçeğe dönüştürmek için dijital bir diş imajı örneğini kullanarak hastayla yakın bir şekilde etkileşime girmesini sağlar.

Bilgisayar planlama gülümseme aşamaları :

  • İlk aşama dileklerin analizidir . Diş yapıları ve çalışmaların kendileri dijital modellendirilmesinden önce, doktor, hastayla konuşurken, son sonuçta almak istediği gelecekteki gülümseme görünümüne dair tüm istekleri tespit eder. Tüm nüansları tartıştıktan sonra, ağız boşluğunu ve özellikle problemli dişleri inceleyerek ve Dijital Gülümseme Tasarımı yöntemini kullanma iznini aldıktan sonra, uzman sanal gülümseme tasarımına devam eder.
  • İkinci aşama bir fotoğraf seansıdır . Bir doktor, hastanın yüzünü iyi ışıkta profesyonel veya yarı profesyonel bir dijital fotoğraf makinesi ile fotoğraflar. Geliştirilen protokole göre bir dizi fotoğraf farklı açılardan alınmıştır.
  • Üçüncü aşama, sanal bir gülümseme simülasyonudur. Bilgisayarda yüklü özel grafik programların yardımıyla, alınan dijital görüntüler işlenir. Estetik bakış açısına uygun olarak, dudakların yüzü, dişleri, şekli ve pozisyonları gülümsendiğinde analiz edilir. Isırmanın özellikleri, üst dişler ve alt dişler arasındaki temas noktaları (oklüzyon) ve iş için önemli olan diğer parametreler belirlenir. Bu aşamada doktor, dijital görüntüleri düzenler, yeni dişlerin boyutunu modellemek, onlara uygun olan rengi seçerek, belirli bir hasta için dişlerin estetik açıdan optimal bir varyantını oluşturur.
  • Dördüncü aşama – mum modelleme ( Wax- kadar çekim). Seçilmiş ve işlenmiş görüntüler, temelinde, balmumu bir diş modeli yapan diş teknisyenine verilir. Takılması, yapının ağız boşluğuna aktarılmasına yardımcı olan bir silikon anahtar yardımıyla gerçekleştirilir. Hasta gülümsemesini takdir ediyorsa sorun yok demektir.
  • Beşinci aşama uygulamasıdır . Dişlerin başlangıç ​​durumuna veya yokluğuna ve istenen sonuçlara bağlı olarak, restorasyon, protez, dolgu veya benzeri bir estetik restorasyon yöntemi seçilir.
gulus-tasarimi-fiyatlari-2020

gulus-tasarimi-fiyatlari-2020

Dijital gülüş tasarımı teknolojisini kullanarak gelecek bir gülümsemenin bilgisayar modellemesi süreci bir saatten fazla sürmez. Dijital tasarıma karşı kontrendikasyon yoktur, prosedür tamamen güvenlidir. Yukarıda belirtilen diş rekonstrüksiyon yöntemlerine ek olarak, bu teknik, kemik greftleme ve implantasyon uygulamalarında başarıyla kullanılmıştır.

Yeni bir gülüşün kademeli olarak oluşması, neler olup bittiğinin anlaşılması ve tedavinin sonucunun açık bir şekilde gösterilmesi konusunda net bir fikir, hastanın doktora güvenmesine ve diş hekimliği prosedürlerini sakin bir şekilde yerine getirmesine yardımcı olur.

Yenilikçi kliniğimizin diş hekimleri, dijital gülüş tasarımı bilgisayar simülasyon yöntemi sayesinde yeni bir gülümseme yaratma sürecinin hızlandığına, tedavi sonunda hoş olmayan sürprizlerin tamamen ortadan kalktığına ve istenen sonucun güvence altına alındığına inanmaktadır.

GÜLÜŞ TASARIMI FİYATLARI HAKKINDA Kİ YAZIMIZDA AKLINIZA TAKILAN SORULARI WHATSAPP DESTEK HATTIMIZA İLETMEKTEN ÇEKİNMEYİN.

SABİT BİR GÜLÜŞ TASARIMI FİYATI YOKTUR, BU HASTANIN AĞIZ, ÇENE VE DİŞ YAPISINA GÖRE BELİRLENİR VE BİR FİYAT ALMAK İSTİYORSANIZ MUAYENE (MUAYENE KLİNİĞİMİZDE ÜCRETSİZDİR) OLMANIZI GEREKTİRİR VEYA TARAFIMIZA AŞAĞIDA Kİ ÖRNEK RESİMDE Kİ GİBİ BİR RESMİNİZİ ÇEKİP WHATSAPP DESTEK HATTIMIZA GÖNDEREREK NET BİR FİYAT ALABİLİRSİNİZ. AĞIZ RESMİNİZİ GÖNDERDİĞİNİZDE SİZE GÜN İÇİNDE DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.

WHATSAPP DESTEK HATTIMIZ: +90 505 098 8162

 

 

GULUS-TASARIMI-ORNEK-RESIM

GULUS-TASARIMI-ORNEK-RESIM