Etiket arşivi implant diş

ileFlor Ağız ve Diş Sağlığı

Sağlıksız Dişlerin Yerini İmplant Diş Alıyor

Sağlıksız veya eksik dişlere katkı da bulunabilecek çeşitli faktörlerin olduğunu anlıyoruz. Bazen sebep, ömür boyu aşınma ve yıpranmadır. Diğer zamanlarda, sadece bir genetik durumu. Nedeni ne olursa olsun, diş implantları uzun süreli bir diş değiştirme çözümü sağlayabilir.

İnsanların diş implantlarını düşündüklerinin en yaygın nedeni, zayıf, kötü veya eksik dişlere sahip olmaktır. Bu diş sorunlarının nedenleri bazen kontrollerinin dışında olabilir. Diyabet gibi belirli rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanılan ilaçlar sıklıkla diş çürümesine katkıda bulunabilir. Ek olarak, on kişiden biri dişleri taşlamadan muzdariptir, bu da dişler üzerinde bir ücret alabilir.

sagliksiz-disler

sagliksiz-disler

Diş sorunlarınıza ne sebep olduysa, Flor dent uzmanları sizi uzun süreli bir diş değiştirme çözümüne yönlendirmeye hazırdır. Beklemek istemeyebilirsiniz, çünkü bir dişinizi kaybettiğiniz anda çene kemiği kaybı başlar. Aksi halde sağlıklı çevreleyen dişlerin gevşemesi ve dökülmesine neden olabilir.

Protez ve köprülerden farklı olarak, diş implantları, kendinizi güvende hissedebileceğiniz sağlam, güvenli ve uzun vadeli bir çözüm sunar. Diş implantları, sadece bitişik dişler yerine kemikle bütünleşir, yüz görünümünü korur, sağlıklı dişleri korur.

Bizlere iletişim kısmından ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.