gulus-tasarim

 Smile Tasarım

 “Gülümseme tasarımı” nedir?

Bir gülümseme tasarımı, sanatsal olarak daha akıcı, daha beyaz ve güzel doğal görünümlü gülümsemeler yaratan bir diş prosedürüdür. Smile tasarımları, mevcut dişlerinizin orijinal durumuna bakılmaksızın, diş sağlığınızı ve görünüşünüzü tam olarak geri kazandırmak için harikalar yaratabilir.

Gülümseme tasarımının faydaları.

Bir gülümseme tasarımcısı, gülüşünüzü Botoks’tan veya diğer geçici önlemlerden daha uzun süre kalıcı şekilde yeniden canlandırır. Bir gülümseme tasarımı, genel görünümünüzde önemli bir yatırımdır.
Yaşlanma, yıpranma ve renk değişikliği nedeniyle gülümsememizi azaltır. Bu yavaş yavaş olabilir ve çok utanç verici olabilir. Gülümseme geliştirme, tekrar gülümsemenizi sağlayabilir.

Gülümseme Tasarım Planını Özelleştirme

Diş kliniğimiz, gülümseme tasarımınızı özelleştirmek ve planlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Kozmetik
diş amaçlarınıza ulaşmanızı ve altta yatan diş problemlerinizi çözmenizi sağlamak için ücretsiz bir danışma düzenlenir. Zaman çizelgesi, randevu sayısını en aza indirmek ve özel sosyal fonksiyonunuz (düğün, nişan, evlilik yıldönümü, mezuniyet, vb.) İçin gülümsemenizin zamanında tamamlanmasını sağlamak için planlanmıştır. Diğer tüm diş hastalıkları, öncelikle diş hijyeni viziti dahil olmak üzere tedavi edilir. Hastalar, gençken fotoğraflarını veya aktörlerden ve aktrislerden en sevdikleri gülüşün fotoğraflarını getirmeye teşvik edilirler. Gülümseme kataloğu, hastanın diş düzenini, diş pozisyonundaki seçimlerini ve bunun genel görünümleri üzerindeki etkisini tartışmak için kullanılır. Herhangi bir diş hazırlanmadan önce bir plan uygulanır. İki durum benzer değildir. Kliniğimiz özellikle sizin için özelleştirilmiş bir gülümseme tasarlar.

gulus_tasarimi
gulus_tasarimi

.

 Genel olarak kombine tedaviler estetik diş hekimliği ile başlar

Porselen Kaplama

    • Diğer gülümseme tasarımları Porselen Kaplama ve Porselen Kronların bir kombinasyonunu gerektirecektir. Dişler endodontik olarak tedavi edilen dişler gibi zayıf olduğunda veya dişler büyük eski restorasyonlar (büyük eski kronlar gibi) olacaksa, porselen kuronlar seçilir.
      Bazen gülümseme bölgesinde dişler eksik. Bu daha sonra bir oval pontik olan porselen bir köprü veya bir Porselen kron ile bir implant gerektirdi.
      Eksik olan birden fazla ön diş, tamamlanmış gülümseme tasarımlarını yapmak için çoklu implantlar veya implant destekli bir protez gerektirebilir. Eğer çok fazla sakız dokusu gösteriliyorsa veya dişler gülümsediğinde diş etleri düzensiz ise, o zaman sakız miktarını azaltmak için lazerlerle bir “sakız kaldırıcı” yapılır. Sadece bir kaç diş kaplanırsa, gülümseme tasarımı tamamlanmadan önce diğer dişler beyazlatılır. Bu, gülümsemenin güçlendirildiğinden ve parlaklaştırıldığından emin olur.