Mecidiyeköy’ de bulunan Diş klinikleri listesinde ki yerimizi almış bulunmaktayız, Mecidiyeköy bölgesin deyseniz ve bir diş kliniği arıyorsanız doğru yazıyı okuyorsunuz demektir. Flor Diş Kliniği, çeşitli diş hizmetleri sunmak için donatılmıştır. Hizmetlerimiz, Genel Diş hekimi Uygulayıcıları tarafından sevk edilen hastalara sunulmaktadır.

Mecidiyeköy Diş Kliniğin de, çok çeşitli diş deneyimlerine sahip bir karşılama ekibiyiz. En yüksek profesyonel standartlara göre çalışmak, amacımız size birinci sınıf hizmet sunmaktır.

Flor Dent olarak destekleyici ve besleyici bir ortamda en yüksek standartlarda diş bakımı sağlamak için gayretle çalışıyoruz. Çocuğunuzun ziyaretini eğlenceli ve ödüllendirici bir deneyim haline getirmek için benzersiz bir ofis ortamı tasarladık. Hastaları ve ebeveynleri önleme  ve erken diş bakımının önemi konusunda eğitiriz . Sağlıklı bir gülüşün korunmasında korunmanın anahtar olduğuna inanıyoruz ve olumlu bir çevrede erken diş bakımı çocuğunuz için bir ömür boyu sağlıklı gülümsemeyi destekleyebilir.

Büyükdere Caddesi no 79/A Mecidiyeköy – Şişli / İstanbul

Telefon: (0212) 347 10 03 – 0505 098 81 62