Zirkonyum Diş Fiyatları?

2018-2019 Zirkonyum Diş Fiyatları Maliyetleri?

Zirkonyum diş fiyatlarını merak ediyorum diyorsanız doğru makaleyi okuyorsunuz demektir, zirkonyum diş fiyat aralıkları zirkonyum kaplamaya göre değişmektedir. Zirkonyum kaplamalarının ortalama fiyatları  Dolar ($) Bazında oluştuğundan her geçen gün  değişmektedir. Ortalama olarak 1500$ üzerinden hesap yapabilirsiniz, doların inişlerine çıkışlarına göre değişiklik göstermektedir. Fakat sizler yine de hekiminizi seçeceğiniz zaman daha detaylı bilgi alabilirsiniz veya diş kliniğimiz den randevu alarak ücretsiz diş muayenesi olabilir hekimimize danışarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Katı Zirkonyum Daha mı Pahalı

Katı Zirkonyum daha pahalıdır, çünkü diğer benzerlerinden daha fazla Zirkonyum kullanır. Türkiye’de ki tüm diş hekimlerinin CAD-CAM makineleri yoktur; bu nedenle, tüm Türkiye sağlayıcıları arasında mevcut değildir.

Zirkonyum diş hekimliği düşünen herkes için Flor Dent mükemmel bir seçenektir. Sonuçta, güzel bir gülüşe kim sahip olmak istemez ki, sadece güzelce geliştirilmiş bir gülümseme ile geri dönmek için?